قطع سرویس اتصال دامنه ی رایگان

نوشته شده در تاریخ : 12 تیر 1393 ساعت 17:36:00

با سلام خدمت کاربران گرامی

از این تاریخ (12 تیر 93) به بعد، سرویس اتصال دامنه به سایت، برای استفاده کنندگان از نسخه ی رایگان کانی وب قطع خواهد شد و برای اتصال دامنه به سایت باید حتما اقدام به خرید خدمات حرفه ای بنمایید.
سایت هایی که تا این لحظه دامنه به کانی وب متصل کرده اند و از نسخه ی رایگان استفاده می کنند، مدت 8 ماه فرصت دارند تا از خدمات کانی وب به طور رایگان استفاده کنند؛ بعد از این تاریخ تمامی سرویس های دامنه برای نسخه ی رایگان قطع خواهند شد و طبیعی است که صاحبان این سایت ها باید اقدام به خرید خدمات حرفه ای بنمایند.


چرا کانی وب این سرویس را از حالت رایگان حذف کرد؟

دلایل متعددی باعث اتخاذ این تصمیم شد، که تعدادی از آن ها به شرح زیر می باشند:

 

1. اتصال دامنه های متعدد باعث کندی کل سیستم کانی وب و ضربه به سرعت باز شدن سایت ها می شد.

2. کاربران عادی با دانش کم معمولا توانایی اتصال دامنه را نداشتند اما با خدمات حرفه ای این کار به طور خودکار و هنگام پرداخت مبلغ انجام خواهد شد.

3. معمولا افرادی دامنه متصل می کردند که قصد انجام فعالیت حرفه ای در وب را داشتند طبیعی است که سایت های اینچنینی از پشتیبانی، امکانات کامل تر و ابزار حرفه ای نیز برخوردار شوند.

4. فرایند اتصال دامنه به طور دستی معمولا زمان بر بود و باعث نارضایتی درخواست کنندگان می شد، درحالی که از این بعد این کار به طور خودکار انجام می شود.

5. معمولا بدلیل نبود ایمیل اختصاصی، افرادی که دامنه متصل می کردند برای ثبت سایت در ستاد ساماندهی دچار مشکل می شدند؛ این مشکل نیز بدلیل وجود خدمات ایمیل در نسخه ی حرفه ای برطرف می شود.

6. از طریق درآمد کسب شده با این روش می توانیم سرویس های کانی وب را بیش از پیش ارتقا دهیم.


خدمات حرفه ای

برای اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات حرفه ای کانی وب اینجا کلیک کنید.