ساخت سایت جدید و عضویت

شروع عضویت

به سیستم سایت ساز کانی وب خوش آمدید !


برای ایجاد یک سایت جدید در سیستم باید مراحل عضویت را طی کنید. دقت داشته باشید حتی اگر قصد خرید بسته های تجاری و حرفه ای سایت ساز را دارید هم باید ابتدا به صورت رایگان در سیستم عضو بشوید.

پس از پایان هر مرحله نمی توانید به مرحله ی قبل بازگردید پس لطفا در پر کردن اطلاعات دقت کنید.

توافق نامه

بسم الله الرحمن الرحیم

لطفا توافق نامه ی زیر را با دقت مطالعه کنید ، در صورت عدم مطالعه ، کانی وب مسولیتی در قبال مسدود شدن سایت در شرایط ذکر شده داخل تواق نامه نخواهد داشت.

1 - مدیریت کانی وب ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و آلمان (سرور کانی وب در کشور آلمان مستقر می باشد) را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای کانی وب و یا سایت نویسنده مشکلی بوجود نیاید.

2 - کانی وب یک سایت خصوصی است و جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در سایت های زیر مجموعه می کند.

3 - اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد، مگر با حکم مراجع انتظامی یا قضایی.

4 - سایت هایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

5 - سایت کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند برخورد و اکانت آنها مسدود خواهد شد.

6 - بدلیل امکان ایجاد و مدیریت تعداد نامحدود صفحه و دامنه برای سایت، کاربر فقط یکبار می تواند عضو سایت شود در صورت مشاهده ی دو اکانت برای یک کاربر هر دو اکانت حذف خواهند شد.

7 - در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده سایت های آزمایشی و غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد و در صورتی که مدیر سایت تا مدت حد اقل 4 ماه در کنترل پنل خود لاگین نشود اکانت وی مسدود خواهد شد.

8 - وظیفه مدیریت تالار گفتمان سایت به عهده شما می باشد و درصورتی که در این تالار تخلفی روی بدهد، مدیر سایت مسئول خواهد بود و طبق قوانین ممکن است کل سایت مسدود بشود.

9 - سایت هایی که اقدام به ترویج خشونت یا موارد مشابه نمایند و یا منافع سایر سایت های استفاده کننده از سرویس را به نوعی به خطر بیندازند ، بنابر تصمیم مدیریت بدون اطلاع قبلی مسدود خواهند شد.

10 - از سرویس های کانی وب با مسئولیت خودتان استفاده می کنید و وی سی پی هیچگونه مسئولیتی در برابر هر نوع خسارت، ضررهای مالی، مشکلات در تجارت و از بین رفتن اطلاعات نخواهد داشت حتی اگر این موارد بدلیل تغییر سیاست های ما باشد.

11 - هر شب یک Backup کامل از کلیه ی سایتهای گرفته می شود. علاوه بر این نسخه های هفتگی و ماهانه از این Backup بر روی همان سرور و یک نسخه Backup هفتگی بر روی یک سرور دیگر ذخیره می شود. در خصوص درستی و کامل بودن این BackUp هیچگونه تضمینی وجود ندارد. تهیه ی نسخه ی پشتیبان فقط در جهت نگهداری سرورها و استفاده از آنها در هنگام حوادث پیشبینی نشده انجام می گیرد. گرفتن Backup از اطلاعات خاص و یا گرانبهای یک سایت که حساسیت بالایی دارد، وظیفه ی خود کاربر است.

12 - در صورت دستور کار گروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ، کانی وب موظف است سایت شما را مسدود کند ! برای جلوگیری از چنین مواردی بهتر است سایت خود را داخل پایگاه ساماندهی وب سایت های ایرانی ثبت کنید تا قبل از مسدود سازی تذکر دریافت کنید.

اطلاعات شخصی

نام مدیر سایت :
نام خانوادگی مدیر سایت :
جنسیت :

 
تاریخ تولد :


ایمیل خصوصی ( مهم ) :


ایمیل خصوصی فقط برای ارسال مشخصات کاربری استفاده می شود ( در هنگام فراموشی رمز عبور و ... ) و در سایت شما نمایش داده نخواهد شد.

آدرس سایت

آدرس سایت ( نام کاربری ) :

نام کاربری تنها میتواند شامل حروف انگلیسی یا اعداد باشد.
آدرس سایت شما بصورت http://username.vcp.ir می باشد که username همان نام کاربری می باشد.

 
 
 
 
 
.vcp.ir


در صورتی که تمایل دارید دامنه ی خودتان را متصل کنید یا اینکه از آدرس هایی مانند something.ir استفاده کنید ابتدا همین جا به صورت رایگان عضو شوید سپس می توانید حساب خود را ارتقا بدهید.

توجه: نام کاربری و آدرس سایت پس از ایجاد قابل تغییر نمی باشد مگر اینکه از دامنه ی خریداری شده استفاده کنید؛ پس لطفا در انتخاب نام سایت دقت کنید.

کلمه ی عبور :
تکرار کلمه ی عبور :

کلمه عبور می تواند شامل اعداد،حروف انگلیسی و برخی کاراکترهای معمول ( -_()^%$#@!=+\{}/.,[] ) باشد.

تنظیمات سایت

موضوع سایت :
عنوان سایت :
شرح سایت :
ایمیل مدیر :

ایمیل نویسنده معمولا در سایت نمایش داده می شود و ورود آن اختیاری است.

پایان


   لطفا چند لحظه صبر کنید ...


سایت شما با موفقیت در سیستم ایجاد شد !


ورود شما را به جمع کاربران کانی وب تبریک می گوییم ! می توانید وارد کنترل پنل شده و سایت خود را مدیریت کنید. باید همین الان وارد بخش قالب های رایگان شده و قالب سایتتان را انتخاب کنید (در حال حاضر سایت فاقد قالب می باشد). برای اضافه کردن کد ها و بخش های جدید به قالب و یا ایجاد تغییرات دلخواه نیازی به ویرایش کد قالب نیست می توانید براحتی از طریق بخش های مدیریت بلوک و تنظیمات قالب این کار را انجام دهید .برای اطلاعات بیشتر به راهنمای سیستم و یا تالار های پشتیبانی مراجعه کنید.

آدرس سایت شما: http://dfs.vcp.ir

آدرس تالار گفتمان شما: http://dfs.vcp.ir/forum


توجه: سیستم مدیریتی سایت ساز کانی وب بر اساس تکنولوژی های مدرن وب طراحی شده است و برای استفاده از آن باید حتما از مرورگر های مدرن استفاده کنید. این مرورگر ها شامل موارد زیر می شوند:

Internet Explorer 11 (Windows 7,8 ONLY)
Google Chrome 26+ (Windows XP,Vista,7,8,Linux,Mac)
Firefox 22+ (Windows XP,Vista,7,8,Linux,Mac)