خدمات حرفه ای کانی وب چیست ؟

راه اندازی پایگاه اینترنتی همواره نیاز بخش عظیمی از جامعه بوده است، اما همه ی افراد توانایی مالی پرداخت هزینه ی سنگین و نیز تخصص کار با ابزار طراحی وب سایت پیچیده را ندارند. خدمات حرفه ای کانی وب هر آنچه را که برای مدیریت یک سایت احتیاج دارید در اختیار شما قرار می دهد. سرویس های ما شامل خرید و اتصال سریع ، خودکار و ارزان دامنه، پشتیبانی، فضای ذخیره سازی، ایمیل و ده ها قابلیت دیگر می باشند که شما را در مدیریت یک پایگاه اینترنتی یاری می کنند. تمام سعی خود را کرده ایم تا امکانات به ساده ترین نحو ممکن قابل استفاده باشند ! سعی کرده ایم با توجه به نیاز گروه های مختلف بسته ها و امکانات متفاوتی را آماده کنیم! از سایت شخصی، تفریحی، سرگرمی و ... گرفته تا وبسایت های تجاری، شرکتی و یا سازمانی؛ همه با استفاده از کانی وب قابل ساخت و مدیریت هستند.

چرا بسته های سایت ساز کانی وب ؟

صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از افراد و کسب و کار های کوچک نیاز به طراحی اختصاصی وب سایت ندارند. اگر شما هم جزو این گروه هستید و تمایل دارید با حداقل هزینه و بدون دردسر یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید ، خدمات حرفه ای کانی وب بهترین گزینه برای شما هستند. قیمت بسته های ما از ماهیانه فقط 4 تومان شروع می شوند.

هرآنچه که احتیاج دارید

در بسته های حرفه ای تمام نیاز های شما برای مدیریت یک سایت پاسخ داده خواهند شد. در کنار امکانات نسخه ی رایگان شما به قابلیت های بسیاری همچون سیستم ایمیل ، میزبانی اختصاصی ، فضای ذخیره سازی ، مدیریت دامنه ها و... دسترسی خواهید داشت. سایت شما همواره بروز رسانی خواهد شد تا از امکانات جدید و اختصاصی هم بدون دردسر استفاده کنید.

در کنار شما هستیم

بسته های خدمات حرفه ای به همراه پشتیبانی اختصاصی توسط کانی وب ارایه می شوند. سیستم کانی وب به ساده ترین نحو ممکن طراحی شده است و می توانید بدون نیاز به دانش خاص از آن استفاده کنید. راهنما ی سیستم و آموزش های رایگان نیز به شما در دریافت بهترین تجربه کار با سیستم کمک خواهند کرد.

 1. میزبانی اختصاصی
  کانی وب با همکاری شرکت پشتیبان هاست، یکی از با سابقه ترین شرکت های میزبانی وب در ایران، سایت شما را به صورت اشتراکی بر روی سرور های امن و سریع در دیتاسنتر های کشور آلمان میزبانی می کند. در صورت تمایل در هر لحظه می توانید سرور اختصاصی به صورت مدیریت شده نیز خریداری کنید.
 2. بدون تبلیغات اجباری
  برخلاف نسخه ی رایگان با خرید بسته های خدمات حرفه ای تبلیغات اجباری کانی وب به طور کامل از وبسایت شما حذف خواهند شد! این موضوع در افزایش اعتبار سایت و یکپارچه شدن طراحی سایت شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.
 3. اتصال دامنه
  اولین قدم در تبدیل شدن به یک سایت واقعی خرید و ثبت دامنه می باشد! به راحتی می توانید انواع دامنه های ir ، com و ... را هنگام خرید ثبت کنید. اگر قبلا دامنه خریداری کرده اید می توانید دامنه را به سرویس جدید خود منتقل کنید.
 4. برچسب ها
  در نسخه ی حرفه ای سایت ساز کانی وب می توانید برای مطالب برچسب بگذارید! این کار نه تنها رتبه ی شما در موتور های جستجوگر را افزایش می دهد؛ بلکه امکان دسته بندی مطالب سایت بر اساس بی نهایت برچسب مختلف را نیز برای شما فراهم می کند. بااین قابلیت می توانید مطالب را بر اساس هر معیاری دسته بندی کنید ...

فضای ذخیره سازی

با توجه به بسته ی خریداری شده ، کانی وب فضای ذخیره سازی فایل آنلاین با پهنای باند اختصصای در اختیار شما می گذارد. می توانید با آسودگی خاطر فایل های مورد نیازتان را از طریق وب مدیریت و آپلود کنید یا اینکه با استفاده از FTP با سرور ارتباط برقرار کنید.
 

آپلود آسان فقط با کشیدن فایل

کانی وب با پشتیبانی از فناوری drag&drop تحت وب به شما این امکان را می دهد تا فایل هایتان را مستقیما از میز کار به داخل سایت آپلود کنید.
 

مدیریت تصاویر

سیستم مدیریت تصاویر به طور خودکار تصاویر آپلود شده توسط شما را دسته بندی می کند. با این روش می توانید به راحتی بر اساس تاریخ یا موارد دیگر، تصاویر را شناسایی کرده و بلافاصله در مطالب یا بخش های مختلف سایت قرار بدهید.

سرعت بیشتر

پایگاه داده و فایل های شما به طور اختصاصی بر روی حساب خودتان ذخیره خواهد شد و این سرعت دسترسی به سایت را بالاتر می برد. همچنین نسخه ی پیشرفته ی سیستم VCPanel Optimizer نیز بر روی سایت شما نصب می شود که باعث حداکثر بهینه سازی کد های سایت شما خواهد شد.

امنیت بیشتر

بر خلاف نسخه ی رایگان پایگاه داده و فایل های شما به صورت اختصاصی میزبانی می شوند. همچنین امکانات امنیتی بیشتری برای سایت شما در نظر گرفته شده است. سیستم به طور خودکار از سایت شما نسخه های پشتیبان متعدد تولید می کند و می توانید در صورت نیز خودتان نیز به طور ویژه اقدام به تهیه ی نسخه ی پشتیبان کنید. سرویس های حرفه ای کانی وب شامل ابزار مرکز امنیت هستند که امکانات امنیتی متنوعی را برای کنترل بیشتر شما فراهم می کند.

سرویس ایمیل

می توانید برای سایت ایمیل اختصاصی راه اندازی کنید info@yourdomain.ir ! سیستم کانی وب قابلیت دسترسی توسط POP و نیز ارسال ایمیل گروهی را در اختیار شما قرار می دهد.

تعرفه ها :* همه ی بسته های پولی شامل امکانات پایه ای نسخه ی رایگان می باشند.
* قبل از خرید باید حتما یک سایت در نسخه ی رایگان کانی وب داشته باشد، این سایت به طور کامل به نسخه ی حرفه ای تبدیل می شود. اگر تابحال سایتی در کانی وب نساخته اید می توانید همین الان بر روی عضویت رایگان کلیک کنید.
* نام گذاری بسته ها فقط برای تشخیص بسته ها از هم می باشند و محدودیتی در استفاده از یک بسته ی خاص وجود ندارد.
* هزینه ی ثبت دامنه به صورت سالانه و جدا از هزینه ی سرویس محاسبه می شود. قیمت دامنه بستگی به ارائه دهنده و پسوند آن دارد.
* فضای وب شما فقط برای ذخیره سازی فایل است و شامل فایل های اجرایی php و دسترسی به امکانات هاستینگ نمی شود.
* بدلیل تاخیر در ثبت و انتقال دامنه توسط مرکز ثبت دامنه‌های مرتبه‌اول کشوری NIC.IR ممکن است پس از خرید، راه اندازی دامنه ی سایت شما یک یا دو روز زمان ببرد.


رایگان کاملا مجانی


بدون فضای ذخیره سازی

بدون پهنای باند

بدون ایمیل

تبلیغات اجباری

عدم امکان اتصال دامنه


عضویت رایگان
شخصی/شرکتی ماهیانه 3,666 تومان


امکانات کامل + حذف تبلیغات اجباری

500MB فضای ذخیره سازی

15GB پهنای باند ماهیانه

5 حساب ایمیل

بدون دامنه اضافی


خرید
سایت کوچک ماهیانه 4,916 تومان


امکانات کامل + حذف تبلیغات اجباری

1GB فضای ذخیره سازی

30GB پهنای باند ماهیانه

10 حساب ایمیل

بدون دامنه اضافی


خرید

سایت متوسط ماهیانه 19,083 تومان


امکانات کامل + حذف تبلیغات اجباری

5GB فضای ذخیره سازی

100GB پهنای باند ماهیانه

50 حساب ایمیل

بدون دامنه اضافی


خرید
سایت بزرگ ماهیانه 49,916 تومان


امکانات کامل + حذف تبلیغات اجباری

10GB فضای ذخیره سازی

500GB پهنای باند ماهیانه

100 حساب ایمیل

1 عدد دامنه ی اضافی


خرید
سایت پربازدید ماهیانه 83,250 تومان


امکانات کامل + حذف تبلیغات اجباری

15GB فضای ذخیره سازی

1TB پهنای باند ماهیانه

100 حساب ایمیل

2 عدد دامنه ی اضافی


خرید
نمی دانید کدام بسته را خریداری کنید؟ اینجا کلیک کنید...

مشاوره ی انتخاب بسته ی مناسب

اگر درباره ی مواردی مانند مفهوم پهنای باند اطلاعاتی ندارید، از داخل کنترل پنل نسخه ی رایگان بخش راهنمای سیستم - مبانی طراحی وب و اینترنت می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.
لطفا به طور تقریبی میانگین تعداد بازدید روزانه ی سایت را وارد کنید (منظور از بازدید تعداد افراد نیست، منظور تعداد نمایش کل صفحات در هر روز است یعنی همان آمار سیستم کانی وب):


حداقل بسته ی پیشنهادی: سایت کوچک

نکات مهم:

1 - این پیشنهاد فقط یک تخمین بر اساس بازدید روزانه ی شماست، پس ممکن است پهنای باند مصرفی شما کمتر یا بیشتر از این بشود.
2 - این محاسبات شامل دانلود فایل توسط کاربران شما از فضای خودتان نمی شود؛ پس اگر می خواهید امکان دانلود فایل از فضای خودتان را به کاربران بدهید ممکن است مصرف پهنای باند شما بیشتر شود.
3 - هر زمان که بخواهید می توانید نسبت به تغییر بسته اقدام کنید.
4 - این سیستم حداقل بسته ی پیشنهادی را ارائه می دهد در صورتی که نگران تمام شدن فضا یا پهنای باند هستید می توانید بسته ای با مشخصات بیشتر را خریداری کنید.
برای اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید.

ارتباط با واحد فروش و امور مالی

سوالات خود را با ما در میان بگذارید! همین الان با ما تماس بگیرید، شرکت شبکه پرداز پشتیبان مسولیت فروش خدمات حرفه ای کانی وب را بر عهده دارد.
 

ارتباط مستقیم با کانی وب

سوالات خود درباره ی خدمات حرفه ای را می توانید مستقیما با کانی وب از طریق ایمیل premium[at]kaniweb.ir مطرح کنید.