تبلیغات در کانی وب

تبلیغات در سایت

وی سی پی به عنوان یک سرویس دهنده قدرتمند یکی از پربیننده ترین سایت های ایرانی می باشد و مکان مناسبی جهت تبلیغات شما . آمار سایت آلکسا از رشد سریع وی سی پی طی مدت کوتاهی خبر می دهند که این خود گواهی بر موثر بودن تبلیغات شما در سیستم می باشد . با سفارش آگهی در پارسی کیوت ، گستره وسیعی از بازدیدکنندگان اینترنت فارسی را که عموما افراد جوان تر می باشند از خدمات خود مطلع می کنید .

بازدید کل تبلیغات امروز تا این لحظه : 4685

انواع آگهی در وی سی پی


آگهی تصویری (Banner)

اندازه بنرها 468 پیکسل در عرض و 60 پیکسل در طول (60 * 468) بوده و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها شصت کیلو بایت (60KB ) می‌باشد. بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا JPG و یا فایل فلش SWF باشند. تبلیغات در بالای اولین مطلب در سایت و به عنوان اولین تبلیغ در تاالار گفتمان هر کاربر نمایش داده خواهند شد.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز می بایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد. بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وبی یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

برخلاف سایر سرویس دهنده ها تبلیغات در وی سی پی ثابت بوده و فاقد دکمه حذف می باشد؛ این امر احتمال مشاهده تبلیغ شما را بیشتر می کند.

آگهی در بخش جامعه ی مجازی

جامعه ی مجازی کاربران وی سی پی شامل تعداد زیادی از مدیران سایت ها و کاربران سطح متوسط می باشد، می توانید بنر هایی با سایز 468 در 60 در این بخش قرار بدهید.


تعرفه تبلیغات در وی سی پی

آگهی در زیر مجموعه های سایت (تمام زیر دامنه ها و دامنه های متصل به سرویس رایگان در تمام صفحات و فروم ها بجز گالری تصاویر) براساس نمایش می باشد:

برای دریافت قیمت تماس بگیرید.


 

جهت مشاوره تبلیغاتی با ما تماس بگیرید : 09357429105
قوانین

- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم .

- درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در وی سی پی باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت وی سی پی هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

- مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .

- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود .

- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم .